Uudised

Palju õnne! JKHK töötajate võistkond saavutas ÖÖ KEAT-l tubli teise koha. Osales aga ka õpilaste võistkond.

Posted by Vadim Albrant on 02.03.2018

Uudised >>

1.märtsil 2018 toimusid Paides ÖÖ KEAT ohutus-orienteerumismängud. Öisele võistlusele olid oodatud Järvamaa koolide 10.-12.klasside õpilased, noortekeskuste noored ning täiskasvanud. Järvamaa Kutsehariduskeskust esindas nii õpilaste kui ka töötajate võistkond.

Tänavu aasta oli Järvamaa Kutsehariduskeskus nii aktiivne, et ÖÖ KEAT-il soovis osaleda lausa neli võistkonda. Kahjuks aga, kuna võistkondade arv oli piiratud, pääses võistlustulle vaid kaks kiiremini registreerunud JKHK võistkonda. Samas tore on tõdeda, et aktiivsust üles näidati.

Kogunemine toimus Paide Avatud noortekeskuses ning start seiklusesse algas kell 20:00. ÖÖ KEAT kestis orienteeruvalt kella 02:00-ni. Võistkonnad pidid olema 5-liikmelised (vähemalt 16 aastased) ning varustatud helkuri/helkurvesti, taskulambi, fotoaparaadi või nutitelefoniga, millega sai pilte teha ning otse loomulikult ka hea tujuga.

ÖÖ KEAT orienteerumismängudel tuli läbida 13 kontrollpunkti, kus ootasid ees erinevad ülesanded. Näiteks oli vaja „püüda kala“ ehk ketiga ringi seest välja õngitseda puidust esemeid, välja lõikata ning kokku liimida politseiautot, bussi, mütsi jms, purkides kuivaineid ära arvata, vastata erinevatele küsimustele, aja peale päästeriideid ning varustust selga panema jpms.

Teisele kohale tulnud Järvamaa Kutsehariduskeskuse töötajate võistkonda esindasid: Lembit Kuhi, Mari Annilo, Aili Kendaru, Taavi Teder ning Inge Jasner. Palju õnne!

Täname ka õpilasesinduse liikmeid KO-17 kursuselt (Carmen-Brigitta Ott, Marili Kuusemäe, Miria Sagaja, Rando Räni, Margus Mitrjagin), kes JKHK õpilasi orienteerumismängudel esindasid.

Lisaks osales ÖÖ KEAT-l ka meie kooli direktor Rein Oselin koos enda pereliikmetega.

Täname noorsoopolitseiniku Malle Hermansoni ning tema abilisi, kes ÖÖ KEAT-i korraldasid ja loomulikult ka kõiki osalejaid.

 

Vadim Albrant

Noortejuht

Last changed: 02.03.2018 at 14:38

Back to Overview