Uudised

Kasuta võimalust - tee oma PRAKTIKA EUROOPAS!

Posted by Valev Väljaots on 06.12.2016

Uudised >>

3 SAMMU VÄLISPRAKTIKANI EUROOPAS:
1)    TUTVU VÕIMALUSTE JA TINGIMUSTEGA
2)    KANDIDEERI
3)    SÕIDA KOHALE

2016-17 ÕA SIHTKOHAD JA ERIALAD:
Poola (AVIVA POLAND)  - loomaarsti abiline, põllumajandustöötaja, hobuhooldaja, teedeehitaja ja kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitaja

Ungari (Lingua Vàr) –  kodumajandus

Tšehhi (ALVIT) -  IT süsteemide nooremspetsialist, sõiduautotehnik, logistiku abi, kodumajandus

Erasmus+ õpirände programm on juba mitu aastat pakkunud võimalust läbida oma kohustuslik praktika mõnes Euroopa Liidu riigis just tema erialale vastavas organisatsioonis ja seda on paljud JKHK õpilased ka kasutanud.

Erasmus+ finantseeritud programm on üks enimkasutatud võimalusi saamaks teistmoodi välismaal elamise  ja töötamise kogemust, leidmaks uusi sõpru, praktiseerimaks omandatud võõrkeelt (võõrkeeli) ja muidugi reisimiseks – nii reisikulud sihtriiki ja tagasi kui ka majutuskulud kaetakse programmi rahadest, õpilasele jääb vaid kohalesõitmise ja praktika läbimise lõbu.

Programm võimaldab tasuta läbida ka online keelekursuse.

Detsembrikuu jooksul toimub mitmeid Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilastele orienteeritud infotunde, kus vestlusringis selgitatakse programmi olemust, osalemise võimalusi, tingimusi ja tagamaid ning oma kogemusest räägib ka eelmisel aastal programmis osalenu.
Erasmus+ programmist huvitunutel on võimalik küsimusi esitada nii projektijuhile kui ka programmis osalenud koolikaaslasele.
Infotundides tutvustatakse ka õpilaste valikukriteeriumeid, millele õpirändes osalejad vastama peavad ja mille põhjal praktikale saajad valitakse.

Kandideerimiseks klikka KANDIDEERI

Erasmus+ seiklus ootab Sind!

Sul on küsimus, millele ei leidnud vastust?
Võta ühendust merje[dot]molter[at]jkhk[dot]ee,  tel 5855 6771 või tule kabinetti A206
projektijuht Merje Mölter

Last changed: 23.01.2017 at 08:23

Back to Overview