Uudised

Esimeste kursuste logistika klienditeenindaja, laotöötaja, müügikorraldaja, väikeettevõtja ja ärikorralduse eriala õppegrupid külastasid TNT Eesti AS ja ETK Logistikakeskuse Assaku ladu.

Posted by Valev Väljaots on 26.11.2014

Uudised >>

TNT Express on juhtiv rahvusvaheline kiirkullerteenuste pakkuja. Firma pakub uksest ukseni dokumentide, pakkide ja kauba eriti kiiret kohaletoimetamist. TNT osutab teenuseid rohkem kui 200 riigis. TNT-s vaatasime kaubalennuki maandumist,  kaupade kontrollimist ja muid olulisi toiminguid kaupade edastamisel klientidele.

ETK Logistikakeskuse ladu kuulub Eesti Tarbijateühistute Keskühistule  ja on  suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp, mis on 100% Eesti tarbijatele. ETK Logistikakeskuses tutvustati ettevõtte töökorraldust. Selgitati ohutusnõudeid töökeskkonnas. Näidati ettevõtete tööprotsessi  ja selgitati erinevate töölõikude spetsiifikat. Arutleti, mida ootavad ettevõtjad tööle kandideerijalt, millist hariduskäiku ametid eeldavad. Õpilased said teada, millised on karjäärivõimalused nendes ettevõtetes.

Õppekäigul osalesid kutseõpetajad Ester Altermann, Mare Teesalu ning Aili Kendaru ja üldainete õpetajad Olga Paatsi, Ene Pener ning Eve Sissas.

Ester Altermann,
kutseõpetaja

Last changed: 26.11.2014 at 10:13

Back to Overview