Uudised

25-27. septembril osalesid 5 Järvamaa Kutsehariduskeskuse töötajat Järvenpääl, Keuda Grupp Kutsehariduskeskuses toimuval SAFHY projekti avakoosolekul

Posted by Valev Väljaots on 03.11.2015

Uudised >>

Viie partneri koostöös luukase neljakeelne (inglise, soome, eesti ja vene) digitaalne õppevara, mida saab kasutada nii kutseõppes kui ka tööturul uute töötajate väljaõpetamiseks ning samuti olemasolevate töötajate täiendkoolituseks.

Projekti peamine eesmärk on rõhutada hügeeni tähtsust nii tervishoiu kui puhastusteeninduse valdkonnas.
Projekti eelarve on 1,18 miljonit Eurot, millest on Järvamaa Kutsehariduskeskuse eelarve 108 333 Eurot.

Projekti tegevus on jagatud viide erinevasse perioodi, millest nelja perioodi  jooksul filmitakse kokku 40 videoklippi. Videoklippide stenaariumite koostamiseks on moodustatud koristamisvaldkonna ja tervishoiu valdkonna ekspertite töörühmad. Mõlema töörühma ülesandeks on läbi mõelda videoklippide sisu, panna kokku stenaarium, teha ettevalmistused filmimiseks, vajadusel leida näitlejad ja hankida filmimiseks vajalikud vahendid ning aidata Digital Robotil läbi viia klippide filmimine.

Avakoosolekul Järvenpääl tutvustati esmalt Soome ja Eesti kutseharidussüsteeme ning võrreldi õppekavasid. Nii korituse kui hooldustöötaja õppekavade kattuvatest osadest valiti välja ka esimesed teemad, millede filmimisega soovitakse alustada veel selle aasta lõpus.

Väga aeganõudvas ja töömahukas projektis on Järvamaa Kutsehariduskeskuse poolt  koristuse töörühmas Lia Padu, Rita Vaher ja Reelika Hints ning tervishoiu töörühmas Laida Reitmann, Kaja Koger ja Maarika Uusmaa. Lisaks sisulisele tööle tuleb projekti käigus igal partneril  järjepidevalt koostada tegevus- ja finantsaruandeid, mida perioodide kaupa mitmetasemeliselt kontrollitakse.

Soovime meie töötajatele edu ja head tööindu!

Info edastas:
Reelika Hints
Projektijuht

Last changed: 03.11.2015 at 14:09

Back to Overview