Uudised

22.-23.märtsil toimuvad Järvamaa Kutsehariduskeskuses vabariiklikud noorte kutsemeistrivõistlused Parim logistik 2016 ja Parim puhastusteenindaja 2016.

Posted by Valev Väljaots on 15.03.2016

Uudised >>

Kutsevõistlused toimuvad 30 eriala ja nende võitjaid tunnustatakse samadel alustel nagu Noore Meistri võitjaid – neil on (valitud erialadel) võimalus konkureerida Eesti esindajaks rahvusvahelistele võistlustele EuroSkills ja WorldSkills.

Logistika kutsemeistrivõistlus on mõeldud noortele, kes õpivad laohoidja või logistika (k.a logistika klienditeenindaja) eriala kutseõppeasutustes.
Toimub individuaalvõistlus, mille eesmärgiks on populariseerida logistika valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.
Logistika JUHEND

Võistlustele on registreerunud: Sillamäe Kutsekool, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Tartu Kutsehariduskeskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Tallinna Transpordikool, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ja võõrustaja Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Puhastusteeninduse kutsemeistrivõistlus toimub kahes võistlusgrupis ja on mõeldud:
1. Grupp - noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes. Võistlejad läbivad 4 võistlusmoodulit. 4 moodulit jagunevad 2 päeva peale (22.-23. märts).
2. Grupp - hariduslike erivajadustega noortele (HEV), kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes toimetuleku õppekava alusel. Võistlejad läbivad 1 võistlusmooduli, mis viiakse läbi 23. märtsil.

Mõlemas grupis toimub võistlus individuaalvõistlusena ning osavõtval koolil on võimalus saata ennast esindama kuni 2 võistlejat kahest võistlusgrupist.
Võistluse eesmärgiks on populariseerida puhastusteenindajate valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.
Puhastusteenindaja KOONDJUHEND
Juhend 1.grupp
Juhend 2.grupp

Võistlustele on registreerunud: 1.grupp (tavaõppijad): Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Teeninduskool, Narva Kutseõppekeskus, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus.
2.grupp (HEV õppijad): Võrumaa Kutsehariduskeskus, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Väike-Maarja Õppekeskus, Tallinna Kopli Ametikool, Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Võistlused on avatud ja kaasaelamiseks kõigile.

Logistika võistluse ajakava
Puhastusteenindaja võistluse ajakava

Lisainfo:

Laida Reitmann
514 6884
 

Last changed: 16.03.2016 at 13:07

Back to Overview