Uudised

2. – 4. oktoobrini toimus Saku Suurhallis Baltimaade suurim rahvusvaheline ratsutamisvõistlus Tallinn International Horse Show

Posted by Valev Väljaots on 30.09.2015

Uudised >>

Lisaks on koolil olnud võimalus jagada kohapeal reklaammaterjale.
Terve nädalavahetuse olid kooli tutvustamas õpetaja Ruth Türk, õpilased Karina Öösalu ja Marie-Helene Kõluvere ning erinevatel päevadel õpilased Kätlin Karu, Luisa Lausvee ja Kristel Kaju.

Suur aitäh neile!

Koostöö Eesti Ratsaspordi Liidu ja Siim Nõmmojaga on põllumajandusõppe osakonnal olnud pikaajaline.

Tallinn International Horse Show saab näha palju põnevaid sõite ning väga erilist meelelahutusprogrammi, kus astuvad üles mitmed tuntud Eesti artistid. Suurejooneline võistlus kuulub nii takistussõidu kui koolisõidu FEI World CupTM (maailmakarika) sarja.
MK-etapid toovad kokku Kesk-Euroopa liiga tippsportlased ja parimad hobused. Kuna osalejate arv on piiratud, pääsevad igast riigist sündmusele vaid parimatest parimad. Samuti võtab võistlusest osa kogu Eesti paremik – seda nii takistus- kui ka koolisõidus.

Üritust korraldab Eesti Ratsaspordi Liit, oma õla on alla pannud Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon) ning paljud edukad rahvusvahelised ning kodumaised äriühingud.

Link Horse Show kodulehele.

Uudise edastas
Valev Väljaots
arenguosakonna juhataja

Last changed: 05.10.2015 at 13:17

Back to Overview