Uudised

18.märtsil osalesime Tartu Kutsehariduskeskuses Liivimaa Kutsekoolide muusikapäeval "Muusika on rõõmu jaoks"

Posted by Sigrid Naelapea on 19.03.2015

Uudised >>

18.märtsil toimus Tartu Kutsehariduskeskuses Liivimaa Kutsekoolide muusikapäev "Muusika on rõõmu jaoks".

Kava oli vaheldusrikas ja meeleolukas, ning tänu sellele, et saal muusikasõpru ja harrastajaid täis, elati kõigile ka mõnuga kaasa. Järvamaa Kutsehariduskeskust esindas bänd, mille eestvedajateks meie kooli KE3 kursuse noormehed, koosseisus: Andrus Nööp, Raivo Reap, Margo Kütt ja Risto Kuuskla. Tuleb tunnistada, et noormehed tunnevad ennast laval kindlalt.
Lisaks vahvale kontserdile said kõik muusikapäeval osalejad valida kolme erineva õpitoa vahel: häälekool (läbiviijaks Toomas Voll), djembe õpituba (läbiviijaks Reigo Ahven) ja laulu kirjutamise õpituba (läbiviijaks ansambel Kruuv laulja  Allan Kasuk).
Ka bändi saatjatena kaasas olnud õpetaja Egel Aasamets, AV21 kursuse muusikahuviline õpilane Rauno Schiff ja mina sukeldusime õpitubadesse. Planeeritud 45 minuti asemel kestsid õpitoad tunduvalt kauem, sest paistis, et protsessi nautisid nii õppijad kui õpetajad ühepalju. Seda, kui rahul olid osalejad, võs näha nende nägudelt lõpukohvi lauas (ja djembe õpitoas osalenuna võin tunnistada, et ka hõõguvatelt sõrmedelt).
 
Tänan kõiki, tänu kellele sai sellel üritusel osalemine teoks.
Rohkem pilte siin.

Last changed: 19.03.2015 at 10:22

Back to Overview