Uudised

18.aprillil toimus Särevere õppekohas Südamekuu raames matk-orienteerumine

Posted by Vadim Albrant on 19.04.2018

Uudised >>

18.aprillil 2018 toimus Särevere õppekohas aprilli ehk Südamekuu raames matk-orienteerumine. Matkajatel tuli läbida Särevere territoorimul n.ö tatrapõlluring. Lisaks sisaldas retk ka kahte kontrollpunkti, millest esimeses oli vaja lahendada vanasõnadega seotud ülesandeid ning teises punktis jäädvustada enda grupist foto.

Õpilastest olid esindatud järgnevad õppegrupid: PH-17, AT-17, AT-16, EV-17, KE-16, PM-17 ning PM-16.

Eriti vahva oli, et matkaretke võtsid koos õpilastega ette ka Järvamaa Kutsehariduskeskuse kolleegid: Helle Kilk, Hele Kingisepp, Riina Muuga, Reelika Lippur, Piret Somelar, Maiu Roio, Kristi Koit, Liivi Vassar, Ene Pener ning Lembit Kuhi.

Olenemata sellest, et gruppide vahel tekkis ka võistlusmoment, võitis üldokkuvõttes siiski sõprus! J

Matk-orienteerumine toimus, kuna aprillis ehk Südamekuu raames propageeritakse nii Tervise Arengu Instituudi kui ka Järvamaa Kutsehariduskeskuse poolt südametervist ning terviseprobleemide ennetamist aktiivse liikumise abil.

 

Matk-orienteerumist viisid läbi noortejuht Vadim Albrant, kehalise kasvatuse õpetaja Piret Somelar, õpilaskodu juhataja Ülle Koks ning kooliõde Liina-Regina Lõoke. Abiliseks oli ka AT-17 õpilane Maarja Poks.

 

Suured tänud osalistele ning abilistele.

 

Juba järgmisel nädalal on Paide õppekohas (24.aprill) ning Särevere õppekohas (25.aprill) ees ootamas uued sportlikud liikumisüritused.

 

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

 

Vadim Albrant

Noortejuht

 

 

Fotot jäädvustamas õpetajad Helle Kilk, Hele Kingisepp ning õppegrupp PH-17.

 

Last changed: 20.04.2018 at 12:03

Back to Overview