Uudised

13.detsembril toimus JKHK jõululaat

Posted by Vadim Albrant on 13.12.2016

Uudised >>

13.detsembril 2016 toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide õppehoones jõululaat. Õpilastel oli võimalus tutvuda ehtsa laadameluga ning müügitöös kätt proovida. Müüa võis nii käsitöötooteid, kui ka ehteid, postkaarte, küpsetisi, hoidiseid jm toidukaupasid. Rõõm on tõdeda, et kõik müüdavad kaubad ei olnud eelnevalt kuskilt mujalt poest ostetud, vaid olid laadal osalejate poolt käsitsi valmistatud või valmis küpsetatud.

Näiteks IT-16 õpilased Maarja Liidemann ja Sven Eric Tamme müüsid banaanikooki, mille Maarja ise valmis küpsetas. Logistikuabi eriala esimese kursuse õpilased Carmen Breemet ja Agnes Taada kauplesid küüslauguleivakestega, mis olid Carmeni enda poolt valmistatud. Omamoodi oli müügitöös tüdrukutele abiks ka nende kursusekaaslane Sten Veilberg, kes rahvast küüslauguleivakesi ostma meelitas. Esiletoomist väärib ka IT-15 õpilane Vadim Tsipp, kes aitas eelpool nimetatud õppegruppide juhatajal, Koida Mölderil, maha müüa õuna-rukkijahukooki.

Jõululaadal osalesid ka Nurme Kooli õpilased, kes lisaks maitsvatele muffinitele, müüsid ka käsitöötooteid. Esindatud olid nii ehted, postkaardid, puit- kui ka keraamikatooted. Kõik esemed olid Nurme Kooli õpilaste endite poolt valmistatud.

Täname kõiki jõululaadal osalenud müüjaid ning ostlejaid.

Pilte saab vaadata SIIT.

 

Vadim Albrant

Noortejuht

Last changed: 13.12.2016 at 17:03

Back to Overview