Uudised

12.-13. septembril on Särevere õppekohas külaskäigul ja koostöökohtumisel Eesti partneritega kutsehariduskoolide esindajad Georgiast

Posted by Valev Väljaots on 07.09.2016

Uudised >>

„Transfer of Estonian Best Practices to Support the Competitiveness of Georgian VET Sector "

Projekti üldeesmärgiks on Gruusia kutsehariduse maine tõus õppurite ning tööandjate silmis ja fookus 4 tegevuste kogumil: 8-10 jätkuõppe mooduli ette valmistamine rakendamiseks alates 2018.a.,sh. rahvusvaheline ühisõppekava, mis võimaldab õpilaste vahetust Gruusia ja Eesti vahel;  Eesti kogemuse kasutamine Gruusia  kutsehariduse välishindamissüsteemi uuendusteks ning assessorite koolitus; Gruusia  pilootkoolide/kolledžite  juhtkonna oskuste täiendamine kvaliteedijuhtimiseks oluliste  andmete   kogumise ja analüüsi osas; Gruusia pilootkoolide õpetajate jätkukoolitus pedagoogilise ja erialase kutsepädevust tõstmiseks.
Projektis osaleb 8 Gruusia pilootkooli/kolledzhit  ja 9 kutseõppeasutust Eestist, esindatud on erinevad prioriteetsed  majandusvaldkonnad.

Eesti poolt osalevad: Tallinna Polütehnikum, Tartu Kutsehariduskeskus, Räpina Aianduskool, Tallinna Ehituskool, Eesti Merekool, Ida-Viru Kutsehariduskeskus, Valgamaa kutseõppekeskus, Rakvere Ametikool, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool  mida esindavad direktorid, projekti- ja arendusjuhid.

Projekti rahastab EV Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

Projekti kohta leiab lisainfot SIIT

Valev Väljaots
arenguspetsialist

Last changed: 07.09.2016 at 07:37

Back to Overview