Uudised

1.novembril toimus Särevere õppekoha tehnikamajas Meguiar`si tootekoolitus

Posted by Vadim Albrant on 03.11.2017

Uudised >>

1.novembril külastasid Järvamaa Kutsehariduskeskuse Tehnikamaja autopesulat Benefit AS esindajad, kes näitasid sõiduauto värvipinna ning salongi jm osade professionaalset hooldamist. 

Hart Mõtsmees ja Koit Saar tutvustasid meile Mequiar'si tootevalikut auto sise- ja välispinna hoolduseks, eesmärgiks õpetada kasutama erinevaid vahendeid ning anda edasi näpunäiteid värvipinna korrektseks säilitamiseks.

Kuna auto hooldamine ning eriti värvkatte säilitamine muutub igapäevaselt aina keerulisemaks tegevuseks, siis oli vaja teadmiste värskendamist nii õpilastele kui ka õpetajatele- praktikajuhendajatele.

Uudiseks oli see, et aina vähem kasutatakse keemilise pesu masinat autosalongis, põhjuseks hiljem märjad istmed, ebakvaliteetne tulemus jpm.  Mequiar'sil oli selleks aine pihustuspudelis, mis töötab momentaalselt ning ei jäta laike istmele, kiire ja lihtne.

Samuti tutvustati erinevaid vahasid, mida saab auto pinnale kanda, kuidas neid kanda ja miks need head on.

Koolitusel osalesid ka Nurme kooli noored, kellel oli viimane autohoolduse kutseõppe  programmi praktilise õppe päev, ja kes said samuti käe külge panna. Väga osavõtlikult puhastati sõiduautot ekspertide juhendamisel.

Ka AT-16 kursuse autotehnikud kuulasid ning lõid kaasa.

Päeva lõpetuseks näitas Koit, kuidas tegelikult autot poleeritakse, tulemus oli ideaalne ning kogemusi ja mõtteaineid said kõik osalejad.

Suur ja sügav kummardus Benefit AS-i esindajatele Koidule ja Hartile, kellega loodetavasti kohtume lähiajal uuesti.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Tõnu Taalimäe 

töökoja meister

 

Fotod: Vadim Albrant, noortejuht

Last changed: 28.02.2018 at 15:46

Back to Overview