Edulood

Sellel leheküljel kajastame töötajate, õpilaste ja vilistlaste kordaminekuid ning tagasisidet

Palju õnne taaskord, Oskuste festivalilt „Noor Meister 2018“ tõid meie õppijad kokku 7 medalit koju.
Taaskord on Järvamaa Kutsehariduskeskusel põhjust rõõmustamiseks. „Noor Meister 2018“ kutsevõistlustelt nopiti välja 7 auhinnalist kohta – 2 pronks-, 2 hõbe- ning lausa 3 kuldmedalit.
Loe lähemalt SIIT

Autoeriala õpilased tegid üleriigilisel võistlusel supertulemuse.
Mihkel Kangur kolmandalt kursuselt tuli üldarvestuse kolmandaks ja läheb Eestit esindama Poola. Karmo Karu teiselt kursuselt tuli kuue parema sekka.
Järva Teataja reporteri Silvi Lukjanovi artiklit loe SIIT.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse noormeeste võistkond osales Eesti Kutsekoolidespordi Liidu võrkpalli meistrivõistluste alagrupis ning finaalis.
27.märtsil 2018 toimusid Vinni Spordihoones Eesti Kutsespordi Liidu poolt korraldatud II.liiga võrkpalli meistrivõistlused noormeestele. C – alagrupi mängud toimusid 13.märtsil Viljandi Kutseõppekeskuses.
Uudis SIIN

Kooli põllumajandustootmist iseloomustavad rekordilised numbrid.
Väljalüps lehma kohta ulatub ligi 10 tonnini, teravilja saagikus küündis üle 5 tonni hektari kohta.
Loe lähemalt SIIT

JKHK töötajate võistkond saavutas ÖÖ KEAT-l tubli teise koha. Osales aga ka õpilaste võistkond.
1.märtsil 2018 toimusid Paides ÖÖ KEAT ohutus-orienteerumismängud. Öisele võistlusele olid oodatud Järvamaa koolide 10.-12.klasside õpilased, noortekeskuste noored ning täiskasvanud. Järvamaa Kutsehariduskeskust esindas nii õpilaste kui ka töötajate võistkond.
Uudis SIIN

Meie kooli õpilane valiti parimaks saalihoki väravavahiks
28.detsembril 2017 toimus Sargveres Järvamaa  Saalihoki 20 sünnipäevaturniir.  Meie kooli õpilane Erik Joosep Kalberg (PM-17) valiti parimaks väravavahiks.
Uudis SIIN

Great success! Suur edu!
Erasmus+ praktikavideo konkursil pälvisid I & II koha Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilased!
I koht - Kerli Kruusik video link Youtube-s
II koht - Elis Järvsoo video link Youtube-s
Lisainfo SIIN

Järvamaa koolide 10.-12.klasside vahelisel võrkpalli karikavõistlustel tuli võit!
ärvamaa koolide 10.-12.klasside võrkpalli karikavõistlused. Kokku osales 6 võistkonda. Meie kooli noored saavutasid I koha.
Esimesele kohale tulnud segavõistkonda kuulusid: Janar Lehtniit (AT-41), Carol Kivaste (LA-16/1), Liis Slugen (LA-16/1), Helor-Avo Ojassaar (AT-15), Silver Vainsalu (AT-15) ning Remo Tamm (IT-15).
Uudis SIIN

Pälvisime tunnustuse Järvamaa Rajaleidja keskuse poolt „#Rajafläsh“ pildimängus osalemise eest
20.-24.novembril 2017 toimus interaktiivne karjääri pildimäng „#Rajafläsh“.  Iga päeva hommikuks saadeti Järvamaa koolidele ning noortekeskustele konkreetne ülesanne (igal päeval erinev), millele noored pidid vastama pildiga.
Uudis SIIN

Aasta vee tegu on Järvamaa Kutsehariduskeskuses veekäitlusoperaatori eriala avamine!
Vee-ettevõtete Liit andis tunnustuse üle 17.novembril toimunud pidulikul sündmusel juhtõpetajale Ivar Kohjusele.

Alates sellest aastast koolitab Järvamaa Kutsehariduskeskus veekäitlusoperaatoreid kelle väljaõpe on väga oluline, et tagada kallihinnaliste vee- ning kanalisatsiooniseadmete nõuetekohane hooldus ja järjepidev toimimine.
Uudis SIIN

Parim maamajanduse eriala õpetaja on Kaja Piirfeldt!
„Tänavune parim maamajanduseriala õpetaja Kaja Piirfeldt on mitmekülgne õpetaja, kes teeb oma tööd kirega ning oskab siduda teooria õppimise erinevate akiivõppe meetoditega, lisaks on ta ka ise oma põllumajandusettevõtte OÜ Remmelgamaa juhtimise ja arendamisega tegelenud 13 aastat“ ütles MESi juhatuse esimees Raul Rosenberg.
Uudis SIIN

Järvamaa Kutsehariduskeskus saavutas Liivimaa kutsekoolide sügismängudel auväärse teise koha!
Uudis SIIN

Saksamaal toimunud AGROLYMPIC-ul saavutas Eesti võistkond 2.koha!
Teine koht saavutati 19. riigi konkurentsis - SUPER TULEMUS!
Esimeseks tuli Šveits ja kolmandaks jäi Saksamaa. Loe SIIT

Bogdan Dorosh tuli rahvusvahelisel koolinoorte künnivõistlusel kolmandale kohale!
Loe SIIT

Künnimeistrivõistlustel saavutas meie kooli esindaja Karl Kihva teise koha!
Uudis SIIN

3. juunil 2017 Imaveres toimunud üleriigilisel Piimapäeval "Juustune" tunnistati parimaks piimatoiduks ja ühtlasi publiku lemmikuks meie kooli esinduse poolt valmistatud nõgese-juustusupp!
Uudis SIIN

AS Eesti Pagar tunnustas JKHK-d Rehe filmikonkursil osalemise eest
JKHK filmitiim osales Rehe lühifilmikonkursil. 57 video hulgast saavutas meie video "Eestimaine leib" rahvahääletusena kolmanda koha.
Uudis SIIN

Tänavune parim noortalunik on Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilane Felix Lavrentjev
19.mail selgusid parimad noortalunikud. Nii esimese kui ka kolmanda koha pälvisid Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilased. Ka individuaalselt võistlusaladel saavutasid meie noored mitmeid häid kohti.
Uudis SIIN

Rõõmustagem, meie õpilased saavutasid Noor Meister 2017 võistlustel 8 auhinnalist kohta
4.-5.mail toimus Eesti Näituse messikeskuses kutsehariduse suursündmus Noor Meister 2017.  Järvamaa Kutsehariduskeskusest osales seekord kutsemeistrivõistlustel 14 tublit noort kuuelt erialalt – puhastusteenindaja, logistik, infotehnoloog, müügikorraldaja, plaatija, müürsepp.
Uudis SIIN.

Praktikafotode kategoorias võitis III koha meie kooli õpilane Maret Võrno pildiga "Diki-diki usalduse võitmine ei olnud kerge"
2016 Erasmus+ programmi kajastustekonkurss „Õpiränne Euroopasse ja tagasi" üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränduritele oli edukas ka meie kooli õpilasele.
Uudis siin

Ehituseriala õpilane Taavi Tuimann saavutas võistlusel Jõulukellu 2016 viienda koha ja on üks kuuest kes saab võimaluse võistelda kutsemeistrivõistlusel Noor Meister 4.-5. mail 2017.
Jõulukellu 2016 toimus 6.-8. detsembril Viljandi Kutseõppekeskuse Tehnomajas.
Uudis siin

Järvamaa Kutsehariduskeskus võitis Liivimaa kutsekoolide sügismängud
11. novembril toimusid Tartu Kutsehariduskeskuses Liivimaa kutsekoolide sügismängud, kus osales seekord rekordarv kutsekoole. Rõõm on tõdeda, et kümne kutsekooli hulgast saavutas esimese koha Järvamaa Kutsehariduskeskus.
Uudis siin

30.septembril ja 1.oktoobril Kehtnas toimunud vabariiklikel künnivõistlustel tõime ära kaks teist ja ühe kolmanda koha!
Meie koolist võistlesid Arko Arras ja Karl Kihva tavaatrade klassis ja Bogdan Dorosh pöördatrade vabaklassis.
Õpilased olid väga tublid.
Kahjuks juhtus nii, et Arko jäi teiseks vaid ühepunktilise vahega. Kolmas oli Karl.
Bogdan tuli teiseks pöördatrade klassis.
Loe uudist siit

Põllumajanduseriala õpilased saavutasid edu rahvusvahelistel koolinoorte künnivõistlustel
Põllumajanduse eriala õpilased Arko Arras, Bogdan Dorosh, Karl Kihva ja Kert Paulus osalesid 23.-24.09.2016 rahvusvahelisel koolinoorte künnivõistlusel Olustveres.
Avavao ja põhikünni hindamise tulemusena saavutas Arko Arras teise koha ning Bogdan Dorosh kolmanda koha.

Autoeriala esimese kursuse noormehed saavutasid kutsevõistlusel 3. koha!
2.-3. juunil 2016 Vana-Vigalas toimunud autoerialade esimese kursuse õppijate kutsevõistlustel esindasid edukalt kooli Mihkel Kangur, Mairo Mere ja Kristjan Nõmm.
Õpilasi valmistas võistlusteks ette ning oli võistlustel kaasas õpetaja Rein Rünne.
Uudis siin

Meie õpilased on Eesti parimad noortalunikud 2016!
Parimaks noortalunikuks tuli Dirgis Jõemaa, kes pälvis ka parima noore taluperenaise tiitli. Teise koha sai Jessika Kull. Kolmandale kohale tuli Meelis Lindret.
Uudis siin

Ärierialade kutsevõistluselt toodi kolmas koht!
Meie kooli esindasid Inge Jasner, Piia-Maria Nahkur ja Annika Kinev ärikorralduse teiselt kursuselt ja Getter Nurk väikeettevõtluse erialalt.
Õnnitlused!
Uudis siin

15.04.2016 e-kiri õpetaja Villo Vuks'ile
Õppisin teie käe all veokorraldust keskhariduse baasil Järvamaa Kutsehariduskeskuses ning lõpetasin aastal 2012.
Tahtsin jagada oma rõõmu teiega, nimelt mõni aeg pärast õpingute lõpetamist asusin tööle kullerina Tallinnas, ettevõttes DHL , kus paar aastat pakkusin klientidele meeldivat klienditeenindust ning head
kvaliteeti.
Nüüdseks olen liikunud edasi, ja olen DHL Freight maanteeosakonnas veokorraldaja/ekspedeerija. Alustasin Belgia, Hollandi liiklusega ning nüüdseks olen jõudnud Eestile veidi lähemale Skandinaaviasse.
Olen väga rahul, ning veendunud selles, et koolist saadud baasteadmised on väga tugevad ja aitavad tööalaselt.
Tahtsin selle tagasisidega anda teile ikka jaksu ja rõõmu, kuna just teie tekitasite minus selle huvi ning tahtmise selles valdkonnas edasi pürgida!
Ikka parimat,
Teie õpilane Ken Karu

Müügikorraldaja erialal õppiv Mariliis Talvoja on Eesti parim teenindaja 2016!
Iga piirkonnakonkursi esikolmik pääses finaali ning üheksa kõige parema Eesti teenindaja hulgas selgus žürii valvsa pilgu all Eesti parim teenindaja 2016 kelleks on Mariliis Talvoja.
Uudis siin

Järvamaa noore spetsialisti stipendiumi saavad Järvamaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja Helle Kilk ja 2013. aastal teedeehituse eriala lõpetanud Karl-Gustav Pint
Uudis siin

Vabariiklikel kutsevõistlustel Parim logistik ja Parim puhastusteenindaja 2016 said Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilased neli auhinnalist kohta
Logistikutest tuli esimeseks Doreen Luht ja teiseks Kaidi Malmström. Puhastusteenindajate esimeses grupis sai kolmanda koha Taavi Tammekivi ja teises grupis Viivi Grauberg.
Uudis siin

18.märtsil 2016 Kuressaares toimunud rahvusvahelisel kutsevõistlusel Kokakunst Kuressaares saavutas kolmanda kursuste õppurite seas kolmanda koha Ergo Ojala
Uudis siin

Meie kooli õpilane Kätlin Piirimäe tuli Eesti sisemeistrivõistlustel kuulitõukes esimeseks alistades Eha Rünne U23 klassi rahvusrekordi tulemusega 16.77!
Uudis siin